המלצות וחוות דעת מלקוחות עבר

אנו מאמינים שהלקוחות שלנו הם הנכס הגדול ביותר.

לקוח מרוצה מעביר את הבשורה הלאה, בהמשך העמוד תוכל לקרוא מספר חוות דעת והמלצות שקיבלנו על צוות המנעולנים של יצחק מנעולים בנתניה והסביבה (כפר סבא, רעננה, הרצליה, הוד השרון, רמת השרון, חדרה ושאר הישובים הסמוכים).

המלצות וחוות דעתהמלצות וחוות דעת מלקוחות עבר

דלת הכניסה לבית שלי נטרקה וננעלה בצורה אוטומטית והייתי צריך פורץ שיעזור לי להכנס לתוך הבית. התקשרתי ליצחק שהגיע אלי, פתח את הדלת בתוך דקות ובמחיר משתלם מאוד.

אורן ברזיני,
נתניה

לאחרונה עברתי לדירה חדשה ורציתי להחליף את מנעול דלת הכניסה כדי שרק לי את המפתחות. המענה היה מיידי ולקח לטכנאי פחות מ – 20 דקות להגיע למקום ולהתחיל בעבודה. תודה רבה על השירות האדיב, המקצועי והשקט של חברת יצחק מנעולים, בהחלט מומלצים בחום.

אדווה בר אילן,
הרצליה

ביום חמישי האחרון, הגענו הביתה ב – 3 לפנות בוקר אחרי שהיינו בחתונה של קרובים בצפון. כשהגענו גילינו שמפתחות הבית לא נמצאים עלינו וחיפשנו מנעולן 24 שעות בהוד השרון שיוכל לפתוח לנו את הבית. מצאנו את יצחק מנעולים בגוגל ולמרות השעה המאוחרת, יצחק הבטיח שיגיע אלינו בתוך חצי שעה. לא עברו 15 דקות ויצחק היה אצלנו בחניה, פרץ לנו את הדלת בצורה מהירה, שקטה ומחיר הוגן מאוד.

תודה רבה, כן ירבו אנשי מקצוע כמוך.

אבי וחני אלמקייס,
חדרה

במהלך השנים, עזרנו למאות ואלפי לקוחות לקבל גישה מחודשת לבית, לרכב או למשרד שלהם. אם אתה תקוע, נעול מחוץ לאחד מהנכסים שלך או זקוק לשירותיו של מנעולן אמין, מקצועי והוגן התקשר אלינו ל – 072-3923579 ונשמח להגיע עד אליך ולתת לך שירות מלא.