מנעולן רכב בנתניה / פורץ מכוניות בנתניה / פורץ רכבים בנתניה

המפתח נגנב או אבד לך? המפתח לא מסתובב בסוויץ' הרכב? יכול להיות שנעלת את המפתח בתוך תא המטען? – אין סיבה להילחץ, התקשר עכשיו ליצחק מנעולים ב – 072-3923579 ונוכל להגיע עד אליך בתוך 15-30 דקות בלבד!

יצחק מנעולים היא חברת מנעולנים אשר ממוקמת בנתניה ומעניקה שירות מלא כמנעולני רכב מוסמכים, אמינים ומקצועיים. אנו מעניקים שירות מנעולנים לרכב לכל הדגמים הקיימים בשוק, מרכבים עממיים ועד רכבי יוקרה.

אם אתה מחפש פורץ מכוניות מקצועי אשר יוכל להחזיר אותך לכביש בזמן המינימלי, התקשר אל יצחק מנעולים ונוכל לעשות זאת עבורך. לפני כל התחלת עבודה, תוכל לקבל עלויות מדוייקות וסופיות לעבודה כך שתוכל לדעת, כמה עולה השירות – בדיוק, לא בערך או "אל תדאג, נסתדר בסוף" 🙂

מנעולן רכב בנתניה

מחפש מנעולן רכב בנתניה – התקשר עכשיו ל – 072-3923579 ויצחק המנעולן יגיע עד אליך, בזמן שיא של עד 30 דקות בלבד!

בין השירותים שאנו מעניקים כמנעולני רכב בנתניה והסביבה ניתן למצוא:

  • שכפול מפתחות לרכבים מכל הסוגים והדגמים בנתניה והסביבה
  • שחזור, קידוד ושכפול מפתחות רזרבים לרכבים בנתניה והסביבה
  • תיקון שלטים פגומים או שכפול ויצירת שלטים יש מאין
  • פריצת תא מטען נעול בנתניה והסביבה
  • ניתוק קודן תקול (אימובילייזר) לרכבים בנתניה והסביבה
  • תיקון והחלפת סוויץ' תקוע לרכבים בנתניה והסביבה

לצוות המנעולנים של יצחקמנעולים יש את כל ההסמכות הדרושות, אישור פעילות ממשטרת ישראל וציוד מקצועי אשר עלותו מסתכמת בעשרות אלפי שקלים אשר מאפשר לנו לבצע את הפעולה הנחוצה (פריצה, קידוד ושחזור מפתחות, שלטים וכדומה) במקום האירוע.

המלצות וחוות דעת על יצחק מנעולן רכב בנתניה

אני נהג מונית והרכב שלי הוא הפרנסה שלי. באחד הבקרים כשבאתי לצאת לעבודה, ההגה במונית היה נעול ולא יכולתי לסובב את המפתח. חיפשתי בגוגל, מנעולן רכב בנתניה והגעתי ליצחק מנעולים. יצחק הגיע אליך תוך 15 דקות ותיקן את הסוויץ' כך שהרכב יתניע ואני אוכל להתחיל את יום העבודה.
יצחק אמר את המחיר מראש, ורק לאחר שאישרתי לו לבצע הוא התחיל בעבודה. תודה רבה, אני ממליץ עליך בכיף!

מייק,
מוניות לנתב"ג במרכז

לחץ כאן, לקריאת עוד המלצות וחוות דעת שאספנו מלקוחות עבר.

כשאתה נעול, תקוע ואין לך גישה לרכב המשפחתי או העסקי, התקשר ל – 072-3923579 ויצחק מנעולים יגיעו עד אליך. השירות שלנו ניתן בצורה האדיבה, המהירה ובמחירים הוגנים במיוחד.