פורץ כספות בנתניה

שכחת את הקוד לכספת? דלת הכספת נתקעה או שאולי מצאת כספת בבית ההורים שלא ידעת בכלל שהיא קיימת ואין לך מושג איך לפתוח אותה? – יצחק מנעולים, מתמחים בפריצת כספות מכל הסוגים, ביתיות ומסחריות כאחד. התקשר עכשיו ל – 072-3923579 ופורץ מוסמך, מיומן ואמין יגיע עד אליך!

אין דבר יותר מלחיץ מאשר לעמוד מול הכספת ולגלות כי אין לך דרך לפתוח אותה בצורה קלה, מהירה ופשוטה. יתכן שפשוט שכחת את הקוד הסודי של הכספת או שהמפתח נגנב עם צרור המפתחות – בכל מקרה, במצב כזה עליך להזמין פורץ כספות אמין אשר יוכל לפתוח אותה מבלי להזיק לתוכן הכספת.

יצחק מנעולים מתמחים בפריצת כספות ביתיות או משרדיות מכל הסוגים. כמו כן, ניתן לרכוש אצלו מגוון רחב של כספות לצרכים שונים – החל מכספות משרדיות לאחסון מסמכים ועד כספות כבדות לאחסון נשקים, תכשיטים וארונות קדושה.

פורץ כספות בנתניה

שירות כספות מלא בבית הלקוח – יצחק מנעולים – התקשר עכשיו ל – 072-3923579

יצחק מנעולים מעניקים שירות מלא בתחום הכספות, החל משירותי ייעוץ ראשוניים והתאמה של כספות לצרכים שונים ועד התקנה מלאה בבית הלקוח.
באפשרותינו לספק שירותי מכירה, התקנה ופריצה לכספות הבאות:

  • כספות דיגטליות לצרכים ביתיים, משרדים קטנים בנתניה
  • כספות קטנות וכבדות חסינות אש
  • כספות לאולמות אירועים
  • כספות לבתי מלון
  • כספות לנשקיות או כספות ביתיות לאחסון אקדחים פרטיים
  • ארונות לאחסון מפתחות בגדלים שונים

כל הכספות שאנו מספקים עומדים בתקנים המחמירים ביותר (תקנים בינלאומיים ותקנים של מכון התקנים הישראלי) ומותקנים על ידי טכנאים בעלי תעודת יושר ואישור לעבודה ממשטרת ישראל – היזהרו לא להכניס נוכל, במסווה של מנעולן אל תוך הבית או בית העסק שלכם.

לקבלת מידע נוסף על שירותי מכירה, התקנה או פריצת כספות בנתניה והסביבה, צור עימנו קשר ב – 072-3923579 ונשמח לעמוד לרשותך.