מנעולן 24 שעות ביממה

כיוון צירים לדלת

כיוון צירים בדלת

האם דלת הכניסה לביתך חורקת בכל כניסה או יציאה? האם הדלת לא נסגרת כראוי ומשפשפת את מרצפות הכניסה? – יתכן מאוד שעליך לכוון את הצירים בדלת כך שתהיה הרמוניה מלאה בין הדלת, הציר והרצפה.

במאמר זה נסקור את השיטות לכיוון צירים בדלתות פלדה/זכוכית (דלתות כניסה) או בדלתות עץ (דלתות פנים).

מתי נבצע כיוון צירים בדלת?

בדרך כלל, כיוון צירים בדלת על ידי מנעולן מקצועי, מיומן ומוסמך מתבצע במקרים בהם הדלת חורקת, משתפשפת ושורטת את הרצפה או המשקופים.

במקרים קיצוניים, דלתות לא מכוונות, לא ניתנות לפתיחה או נעילה כלל.

כיוון דלתות יכול להתבצע על דלתות כניסה (פלדלת, חוסם, רב בריח, פנדור וכדומה), דלתות ממ"ד ודלתות פנים. ברוב המקרים, דלתות פלדה וממ"ד דורשות שני אנשים לביצוע פעולת הכוונון, בעיקר משום שדלתות אלה כבדות מאוד.

כיוון צירים בדלת

דרכים נפוצות לכיוון צירים בדלתות

כיום, רוב המנעולנים המוסמכים משמשים ב – 2 שיטות עיקריות לכיוון צירים בדלת:

  • כיוון הצירים – כיוון הצירים בדלת עצמה (לא במשקוף אליו מחוברת הדלת) אפשרי על ידי פתיחה וסגירה של ציר הדלת.
  • הגבהת הצירים – ניתן להגביה את הדלת על ידי הוספת דיסקיות שטוחות (שייבות) בעובי של מילימטר. בצורה זו, הדלת מתרוממת ומאפשרת פתיחה או סגירה שלה בצורה מאוזנת, קלה וללא נזק/רעשים סביבתיים.

במידה ואתה זקוק לשירותיו של מנעולן בנתניה והסביבה לכיוון דלתות כניסה, פנים וחוץ צור עימנו קשר ב – 072-3923579 ונשמח לעזור לך. אנו מתמחים בכיוון דלתות של כל המותגים הישראליים והבינלאומיים ויכולים להעניק לך שירות מלא אשר כולל כיוון צירים, שימון צירים ובמידת הצורך גם החלפת צירים לדלת.

המאמר נכתב בשיתוף עם קובי, מנעולן בחיפה, אשר מעניק שירותי מנעולן דלתות בחיפה או מנעולן רכב בחיפה. קובי מספר שירות מקצועי בפריסה מקומית לישובים הסמוכים באזור חיפה והקריות.

יצחק מנעולים

לצפייה בעוד מאמרים של הכותב